Język Francuski

Nauka z Liberation

Dlaczego warto uczyć się francuskiego?

Dołącz do Szkoły Językowej Liberation i zacznij naukę francuskiego już dziś! Nasza wykwalifikowana kadra oraz małe grupy uczniów gwarantują optymalne warunki do nauki.

Francuski otwiera drzwi do nowych możliwości komunikacyjnych na całym świecie, lepszych podróży oraz dostępu do kultury i nowoczesnych technologii. Nauka w Liberation to również świetna zabawa, pełna gier językowych i rozmów z native speakerami!

Zalety nauki języka:

Komunikacja z całym światem

Poznając język francuski, możesz nawiązywać przyjaźnie z osobami z różnych kultur i krajów. Wyobraź sobie, ile nowych, fascynujących osób możesz poznać!

Dostęp do popkultury

Filmy, seriale, muzyka, gry – większość z nich jest tworzona w języku francuskim. Znając ten język, możesz cieszyć się nimi w oryginale, bez konieczności czekania na tłumaczenia.

Niezapomniane wakacje

Znajomość francuskiego otwiera drzwi do lepszego zrozumienia miejsc, które odwiedzasz. Możesz swobodnie porozumiewać się z mieszkańcami i w pełni cieszyć się podróżą.

Zabawa z nauką

Nauka francuskiego może być świetną zabawą. Gry językowe, oglądanie filmów w oryginale czy rozmowy z native speakerami to tylko kilka sposobów na naukę w przyjemny sposób.

Nauka u nas to:

Profesjonalna kadra

Nasi lektorzy to pasjonaci, którzy posiadają przygotowanie filologiczne i odpowiednie certyfikaty pozwalające im na pracę z kursantami.

Małe grupy

Zajęcia prowadzone są w małych grupach, optymalnych do pracy metodą komunikatywną.

Rozwój bez granic

Dzięki francuskiemu mogę uczestniczyć w międzynarodowych kursach online i czerpać wiedzę od ekspertów z różnych krajów.

Komunikacja

Uczniowie i rodzice mają dostęp do informacji poprzez platformę internetową, Facebook, email oraz telefon.

Przykłady z życia:

Rozwój osobisty:

"Nauka nowego języka rozwija mózg, poprawia pamięć i zdolności kognitywne. Poznanie francuskiego może również zwiększyć pewność siebie i satysfakcję z osiągnięcia nowego celu."

Lepsze perspektywy zawodowe:

"Francuski jest oficjalnym językiem w wielu międzynarodowych organizacjach i firmach, co zwiększa szanse na karierę w dyplomacji, turystyce i handlu międzynarodowym."

Lepsza rozrywka:

"Dostęp do francuskojęzycznej literatury, filmów, muzyki i wiadomości w oryginalnym języku pozwala lepiej zrozumieć i docenić te dzieła, a także czerpać przyjemność z autentycznego kontaktu z kulturą francuską."

Nie zwlekaj
zacznij naukę języka

Język francuski otwiera drzwi do niezwykłych przygód, nowych perspektyw i bezgranicznej komunikacji z ludźmi na całym świecie!